На «Вишеньку» у Луцьку так і не дозволили завезти цеглу

Власники будинків в міні-кварталі «Вишенька» у Луцьку не дозволили будівельній фірмі «Домінанта» завезти цеглу на територію.

Через спробу зробити це вранці 26 серпня вхід довелося заблокувати автомобілем.

Нагадаємо, у масиві є 5 будинків, в яких зокрема проживають власник «Домінанти» Леонід Джулінський, депутат міськради Валерій Бондарук та облради – Святослав Кравчук.

Джілунський планує будувати на території 4-секційний будинок для сиріт. Однак, за словами керівника управління містобудування та архітектури Леоніда Герасимюка, будувати там його не можна, бо земля розрахована під індивідуальну житлову забудову.

Заступник директора домінанти Олександр Яценюк аргументував спробу завезти будматеріали на територію тим, що почати будувати сиротинець хочуть вже зараз.

Натомість Валерій Бондарук відзначив, що поки немає погодження містобудівних умов для цього, не розроблений проект та план доїзду до ділянки. До того ж на територію, де гуляють діти, їздити будівельною технікою не можна.

А Святослав Кравчук запропонував забудовникам підвозити цеглу через альтернативний заїзд, який для себе облаштував Джулінський.

У підсумку знайти компроміс поки не вдалося.