Луцьк: Гармидер запрошує на зустріч з бійцями

Театр-студія «Гармидер» запрошує лучан на зустріч з військовими та на перегляд вистави «Дожити до…».

Про це йдеться на сайті театру.

У суботу, 29 серпня, у Палаці культури міста Луцька відбудеться зустріч з військовослужбовцями та їхніми сім’ями. Окрім того, відбудеться показ документальної вистави «Дожити до…», в якій гратимуть актори театр-студії «Гармидер».

Захід відбувається за ініціативи громадських організацій «Луцька районна спілка учасників АТО» та «Волинська обласна організація ветеранів АТО».

Вхід – вільний, однак, на виставу можна потрапити глядачам від 16-ти років.

Початок зустрічі – о 12:00.

Довідка: вистава «Дожити до…» створена у жанрі документального театру. В основі сценарію — дописи з Інтернету кінця 2013-го і 2014-го років. Усі тексти подані без прикрас і без жодного редагування. За ними можна простежити як протягом буремного року змінювалося (чи не змінювалося) життя семи різних українців: школярки з Горлівки, студентки з Дніпропетровська, письменника з Тернополя, медика з Луцька, комуністки з Сум, фотографа з Тернополя, студентки з Одеси.

Ця вистава історія про те, як втрачала своїх дітей і знову наповнювалася силою триматися на рівних ногах Мати-Україна; як дух Козака-Лицаря стояв на сторожі та кликав до бою; як об’єдналися сили земні та небесні в боротьбі за найдорожче…

dogyty-29_web