У прокурора Волині ‒ новий «київський» заступник

Прокурор області Дмитро Чепіжак представив колективу прокуратури Волині заступника прокурора області ‒ старшого радника юстиції Дмитра Марченка.

Наказ про призначення підписав Генеральний прокурор України 21 серпня 2015 року, ‒ повідомляють у прес-службі прокуратури Волині.

Дмитро Марченко народився 25 травня 1982 року у Києві. Вищу юридичну освіту здобув у Національній академії внутрішніх справ України.

В органах прокуратури ‒ з 2003 року. До призначення на посаду заступника прокурора Волинської області обіймав посаду старшого прокурора відділу нагляду за додержанням законів при провадженні досудового розслідування у кримінальних провадженнях про корупційні злочини управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами‚ які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією Головного управління процесуального керівництва та нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами‚ які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією‚ у сфері транспорту та у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури Генеральної прокуратури України.