У Луцьк приїде Семен Семенченко

У Луцьк приїде народний депутат Семен Семенченко, аби обговорити кадрову політику у сфері лісового господарства в області.

26 серпня відбудеться прес-конференція політика.

Участь у заході візьмуть представники різних інститутів громадянського суспільства та громадських рад при профільних управліннях, які є ініціаторами проведення круглого столу.

Запрошені також представники влади та директори держлісгоспів Волинської області.

Участь у прес-конференції візьме народний депутат України Семен Семенченко, з ініціативи якого при Кабміні створено комісію, яка вивчає питання незаконної вирубки лісів.

“25 серпня Семен Семенченко перебуває у Чернівцях, де активісти також протестують проти незаконної вирубки лісів, порушення екологічних норм та призначення «своїх» людей на посади. 26 серпня він приїде до Луцька, аби почути і підтримати вимоги громадськості щодо прозорих кадрових призначень у лісовій сфері на Волині. Нагадаємо, тимчасово виконуючим обов’язки начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства призначено Олександра Кватирка.

25 серпня об 16:00 запланована зустріч громадських активістів з народним депутатом на Київському майдані біля будівлі Волинської обласної ради, під час якої озвучать вимоги щодо проведення прозорого конкурсу на зайняття посад керівників державних лісових господарств та заповідників через громадські слухання із залученням громади на місцях.

У прес-службі “Самопомічі” повідомляють, що активісти також збираються висловити сумніви щодо компетентності голови Держагенції лісових ресурсів Ковальчука О.П. у сфері лісової промисловості, тому висловлять своє ставлення і до цього посадовця.