Тему просто «прикрили», – нардеп з Волині про події в Мукачевому

Народний депутат Ігор Гузь припускає, що влада та “Правий сектор” зуміли домовитися та пішли на мирову після конфлікту в Мукачевому.

Так він коментував відео Громадського.tv, де “правосєкі” озвучують свій варіант розвитку подій в Мукачевому.

Нагадаємо, 11 липня у Мукачевому сталася силовики, приватна охорона та бійці “Правого сектору” влаштували стрілянину, яка завершилася переслідування “правосєків” в лісах краю. Причиною став переділ контрабанди цигарок.

 

“Наразі ми бачимо сценарій, який напевне розіграла Банкова та Правий сектор. Думаю, ні в кого не має сумнівів, що та кількість представників СБУ та інших спецпідрозділів могла достатньо легко локалізувати цю групу, але… Але смерть десятка бійців ДУКу могла визвати шквал несприйняття і подальшу реальну ескалацію конфлікту”, – коментує він сучасний стан розслідування справи.

“Тому тему просто “прикрили”. Хлопцям дали можливість перебазуватися в зону АТО, але всі кримінальні провадження відкриті і будь-якої миті їх можуть затримати. Натомість заклики до революції які на віче 21 липня у Києві оголосив Правий сектор дещо потускніли, це якщо м’яко кажучи. Все в підпільному, тихому та майже непомітному режимі, саме так як треба Банковій перед місцевими виборами”, – пише депутат.

“Думаю це лише початок, далі буде цікавіше”, – додав він.