Податківцю-хабарнику одягли браслет і посадили під домашній арешт

Запобіжний захід у вигляді домашнього арешту із носінням електронного браслету обрали заступнику начальника Луцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Волинській області за отримання неправомірної вигоди.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Волині.

Встановлено, посадовець із січня по серпень 2015 року, спільно із іншими службовими особами, організував штучні умови для підприємців, за якими вони були змушені сплачувати неправомірну вигоду обсягом 20-30% від суми, зазначеної в декларації для повернення їм суми бюджетного відшкодування.

Окрім він створив умови, за яких суб’єкти підприємницької діяльності мусили передавати службовим особам інспекції неправомірну вигоду за формальне проведення документальної перевірки підприємницької діяльності та зменшення податкових зобов’язань.

Зокрема, із січня по серпень від одного із підприємців працівник ДФС отримав 116 тисяч гривень за безперешкодне повернення бюджетного відшкодування податку на додану вартість.

Також 21 серпня  податківець отримав 45 тисяч гривень від громадянина за подальше неперешкоджання в роботі підприємства. Після цього оборудки викрили працівники прокуратури Волинської області та УСБУ у Волинській області.

«Нині щодо підозрюваної обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту із носінням електронного засобу контролю. Триває досудове розслідування», ‒ повідомляють у прокуратурі.