Нардеп розповів про «корупційне» життя зятя Саганюка

Народний депутат Ігор Лапін вважає, що зять мера Володимира-Волинського Петра Саганюка Володимир – один із координаторів корупційних схем у місті.

Про це він розповів під час прес-конференції у вівторок, 25 серпня.

Ігор Лапін стверджує, що всі корупційні процеси у Володимирі-Волинському прямо чи опосередковано пов’язані із Петром Саганюком. Тому він буде просити Генеральну прокуратуру звернути особливу увагу на це.

Помічник Лапіна Юрій Моклиця нагадав, що після Революційні гідності у Володимирі-Волинському “Самооборона Волині” виявила величезні склади контрафактної горілки та цигарок. Організатори такого незаконного бізнесу мають зв’язки із владою міста, – вважає Моклиця.

За словами іншого помічника Лапіна Богдана Климчука, у перші післяреволюційні дні «тітушки» у Володимирі-Волинському фактично блокували люстрацію влади та вилучення контрафактної горілки. Щоб її вилучити, правоохоронцям навіть довелося залучати «Самооборону Волині». Проте система збуту контрафакту та контрабанди у Володимирі-Волинському досі існує.

Тому Ігор Лапін звернеться до начальника УМВС у Волинській області Петра Шпиги щодо «реанімації» кримінальних справ щодо контрабанди у Володимирі-Волинському.

Також Юрій Моклиця відзначив, що причетний до контрабанди зять Петра Саганюка Володимир. Матеріали щодо нього самооборонівці передадуть у правоохоронні органи.

Знайшли й інші порушення в діяльності Володимира Саганюка. 10 квітня 2015 року на митному посту «Устилуг» в зоні митного контролю на смузі руху «виїзд з України» (Польща) зять Саганюка здійснював митні формальності, незважаючи на те, що ці функції покладено на працівників Волинської митниці ДФС.

За цим фактом щодо нього призначили службове розслідування стосовно приховування доходів, однак його проведення керівники Волинської митниці фактично проігнорували.

Також перший заступник начальника Волинської митниці ДФС Андрій Андрейків призначив Володимира Саганюка на посаду головного спеціаліста сектору зв’язку управління інфраструктури Волинської митниці ДФС без погодження з управлінням власної безпеки Головного управління.

Ігор Лапін вважає, що у такому «закриванні очей» на службові розслідування проти Володимира Саганюка може бути слід його тестя – міського голови Володимира-Волинського.

Ігор Лапін нагадав, що Самооброна Волині звернулася до найбільших політичних сил, щоб ті не підтримували на виборах людей Петра Саганюка. Олега Борбелюка, Руслана Мороза, Валентина Вірковського, Сергія Ковальчука та інших.