Меру Луцька поскаржилися, що його підлеглі «блокують» соціальне житло

Через те, що управління містобуванння та архітектури Луцької міськради не надає містобудівні умови, у Луцьку не можуть збудувати будинок для соціальних сиріт.

Про це розповіли під час прийому міському голові Миколі Романюку представники благодійного фонду «Тавіта» та будівельної компанії «Домінанта» у вівторок, 25 серпня.

Йдеться про бажання збудувати житло для сімей сиріт, в яких забирають «державне» житло після 18 років. Як розповів директор фонду Віктор Мельничук, ідея збудувати такий будинок виникла у червні 2015 року.

Його планують будувати у житловому міні-кварталі «Вишенька» на Загородній, 23 у Луцьку. Там вже існують 5 житлових будинків, де зокрема проживають підприємець Леонід Джулінський, депутати міськради Валерій Бондарук та облради Святослав Кравчук.

Заступник директора «Домінанти» Олександр Яценюк розповів Миколі Романюку, що головне проблема – відмова надати містобудівні умови від профільного управління. Така відмова надійшла за підписом начальника управління Леоніда Герасимюка від 28 липня 2015 року.

Натомість сам Леонід Герасимюк розповів, що цільове призначення земельної ділянки – індивідуальне житлове будівництво, тому 4-квартирний будинок там будувати не можна. Він запропонував змінити цільове призначення земельної ділянки чи будувати одноквартирний будинок на багато кімнат.

ЧИТАТИ ПРО ІСТОРІЮ КОНФЛІКТУ