Волинського героя-танкіста вчергове не нагородили

Доблесний танкіст зі Старовижівщини Микола Тишик так і не отримав обіцяну нагороду.

Його мали нагородити 23 серпня. Про це повідомила його мама, – пише Волинська газета.

Недобрі передчуття справдилися: уважно вичитавши Указ Президента України Петра Порошенка №490/2015 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України» від 23 серпня ц. р., серед тих, кого нагороджено орденами, медалями та відзначено почесними званнями «за особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені під час бойових дій та при виконанні службових обов’язків» ні Миколи Тишика, ні будь-кого іншого зі складу героїчних екіпажів 51-ої Володимир-Волинської ОМБР (перейменовано на 14-ту ОМБР) немає.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ГЕРОЇЗМ ЕКІПАЖІВ МИКОЛИ ТИШИКА

Відтак, боротьба за справедливість буде продовжуватися.

Тим паче, що одна з провладних партій уже запропонувала Миколі Тишику балотуватися в облраду по одному з луцьких округів, шансів на перемогу в нього немало, а з депутатським мандатом навіть залізобетонний мур чиновницької байдужості пробивати набагато легше.

“Дивно тільки, чому її чисельна фракція в нинішній облраді досі не проголосувала за звернення до глави держави з приводу гідного вшанування не лише Миколи Тишика, але й інших чотирьох солдатів із його танкових екіпажів?” – пише автор публікації Роман Устимчук.