День Незалежності в Луцьку: флешмоб, вишиванки і квіти

У Луцьку відзначили День Незалежності України. У місті влаштували традиційний флешмоб, фестиваль квітів, молодіжне дійство та вшанували загиблих на Сході “хвилиною пам’яті”.

Святкові Богослужіння у храмах Луцька розпочали сьогодні святкування Дня незалежності.

Офіційні заходи розпочалися о 11:00, коли на Театральному майдані стартувала акція “Українська вишиванка”. Дев’ятий рік поспіль сотні лучан збираються на площі, аби відзначити національне свято.

Опісля вітань від посадовців учасники акції взяли участь в флешмобі, сформувавши три великі цифри “930“. Саме стільки років виповнилося Луцьку цьогоріч.

 

Далі на майдані відбувалося кобзарське віче. Пізніше на площі відбувалася мистецька акція «Україна – Єдина!». На сцену виходили народні колективи.

А в парку імені Лесі Українки відбувалося свято квітів “Луцьк квітучий”, в межах якого комунальні та державні підприємства презентували 55 квіткових композицій.   Конкурс проводиться за номінаціями: краща композиція серед підприємств, установ та організацій (за галузевим підходом) та приз глядацьких симпатій.

Також півдня в парку “гуділа” “Територія молодіжної активності”. Тут виступали молоді козаки, обирали “Міс україночку 2015” та було багато інших заходів.

Окрім того в парку продовжили плетіння маскувальних сіток.

 

Цьогоріч у Луцьку вперше провели захід, який очевидно стане традиційним. За ініціативи волонтерів місто приєдналося до акції “Хвилина пам’яті”, в межах якої водії зупинили авто та сигналили, вшановуючи пам’ять загиблих військовослужбовців – учасників антитерористичної операції на Сході України.

А ще сьогодні відбувся автопробіг до Дня Незалежності. Більше про це читайте тут.