Володимир-Волинський: військовим вручили нагрудні знаки

У Володимирі-Волинському 50-м військовослужбовцям, які захищали суверенність української держави на сході України, було вручено нагрудні знаки «Учасник АТО».

У залі міськвиконкому  зібралися не лише військові, а й їхні друзі і сім’ї, щоб розділити урочистий момент нагородження героїв. Вручали нагрудні знаки міський голова Петро Саганюк та військовий комісар Руслан Яцій, – повідомляють на офіційному сайті міста.

Пам’ять усіх військовослужбовців-учасників антитерористичної операції, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України,  присутні вшанували хвилиною мовчання.

Очільник міста подякував захисникам Вітчизни за те, що вони зробили для захисту української держави, їхнім рідним – за тривогу і біль, недоспані ночі, які довелося їм пережити, хвилюючись за життя чоловіків, батьків і синів,  побажав усім міцного здоров’я, щастя, добра, Божого благословення, щоб швидше закінчилася війна і наступив мир у нашій державі.

Нагрудний  знак «Учасник АТО» заснований Генеральним штабом Збройних сил України і вручається військовослужбовців  Збройних Сил України, які брали участь в АТО у східних областях України  Всього в місті більше 200 військовослужбовців отримають такі відзнаки.