Нововолинськ: у міліції заперечують, що били хлопця

Скандал навколо інциденту із нібито побиттям хлопця у міськвідділу міліції набирає обертів. Міліціонери заперечили, що били.

Нагадаємо: у четвер увечері на нашу поштову скриньку написав 21-річний Дмитро Рудий, – пише Нововолинський інформаційний портал.

Хлопець стверджував, що в середині червня працівники міліції побили його після затримання, мало того – вказував на причетність до інциденту заступника начальника міськвідділу В’ячеслава Мартинюка (на фото). Окрім відео із зізнанням, у листі – фото із синцями на тілі та лікарські записи у медичній картці.

Натомість В’ячеслав Мартинюк пояснив, що у червні цього року Дмитра Рудого дійсно затримували за розпивання спиртних напоїв у громадському місці; скласти протокол про адмінпорушення на місці не вдалось: хлопець вчинив злісну непокору законній вимозі працівників міліції, тому його доставили у відділок і склали вже два протоколи. Виявилось, що хлопець є в списку осіб, які ухиляються від проходження військової служби, тому його доставили у військкомат і там працівники вручили йому повістку. Матеріали були передані до суду, особа піддавалася адміністративному стягненню – 40 годин громадських робіт. Втім, хлопець досі їх не відпрацював.

“Працівники міліції ніяких тілесних ушкоджень хлопцеві не спричиняли. Були якісь пошкодження, проте він відмовився від надання медичної допомоги. Втім, він потрапляє в поле зору міліції не вперше,” – відзначив Мартинюк.

Посадовець допускає, що заява в прокуратуру – свого роду помста за наслідки подій 21 березня.

Нагадаємо: тоді внаслідок конфлікту молоді та міліції в центрі міста зчинили масові заворушення; частина порушників уже встановлені і покарані.

Дмитро Рудий, у свою чергу, все заперечує. Каже, що жодної непокори з його боку не було – тільки хамські випади. Має свідків, які бачили його до “візиту” у відділок і після. Відразу після інциденту звернувся до лікарів, а згодом – у міську прокуратуру.

З міліціянтами контактувати не хоче – боїться; запевняє, що судову повістку не отримував, втім, 40 годин громадських робіт відпрацює. Принаймні журналістів хлопець запевнив, що з’явиться у відділ Кримінально-виконавчої інспекції найближчим часом.

Дмитро навіть не проти залагодити конфлікт, проте боїться, що інцидент знову повториться. Соромно, що мої фото розглядає все місто, але це був вимушений крок, – каже. – Не можу більше жити в постійному страху: міліціянти ходять до моїх рідних, друзів…

 

ФОТО РУДОГО ПІСЛЯ ПОБИТТЯ