Луцьк: міліція зупинила розбирання паркану елітного житлового комплексу

Розібрати віп-паркан до кінця активістам завадила міліція. Роботи з демонтажу огорожі у житловому масиві «Вишенька» припинилися. На місце події приїхали правоохоронці, мешканці житлового масиву та їх родичі.

Слідчі вивчають документи обох сторін конфлікту, – пишуть Хроніки Любарта.

Активісти Волинського об’єднання учасників АТО та волонтерського руху за цей час встигли зрізати металеві ворота, розібрати частину бруківки та цегляної огорожі.

«Я все розумію, що вам заплатили, що ви заробляєте. Ви ж бачите, тут живуть люди. Зайдіть, запитайте! І ви кажете, що це робите, щоб допомогти АТО? Так прийдіть, я вам знайду гроші», – емоційно розмовляв із активістами депутат Волинської обласної ради Святослав Кравчук, який також має помешкання у житловому масиві «Вишенька».

На думку Кравчука, підставою для таких дій є суперечка за земельну ділянку спільного користування на території житлового масиву, яку мешканці хочуть оформити у свою спільну власність, а фірма «Домінанта», яка виконувала будівельні роботи, перешкоджає їм це зробити.

Нагадаємо, сьогодні зранку активісти Волинського об’єднання учасників АТО та волонтерського руху розпочали демонтаж огорожі навколо житлового масиву «Вишенька». Активісти мотивували це тим, що власник огорожі ВКФ «Домінанта» передала її цій організації для розбирання на будівельні матеріали для потреб учасників АТО.