Луцьк: активісти розбирають паркан навколо елітної забудови

Неприємний сюрприз чекає на мешканців елітного комплексу “Вишенька” депутата Луцької міськради Валерія Бондарука і депутата Волинської обласної ради Святослава Кравчука, яких немає вдома.

З самого ранку на “Вишеньці” кипить робота: члени організації “Волинське об’єднання учасників АТО та волонтерського руху” розбирають добротний паркан, який відділяє розкішні домівки в районі проспекту Відродження (поблизу ресторану «Золотий дракон»). Але це не пограбування і не вандалізм: власник паркану Леонід Джулінський і його фірма «Домінанта» віддають паркан на будматеріали, – повідомляє Район.Луцьк.

До такого кроку бізнесмена підштовхнуло небажання сусідів розрахуватися за спорудження огорожі. За словами Леоніда Джулінського, віп-сусіди від 2001 року не заплатили ні копійки. Тому, коли до бізнесмена звернулися колишні військові за матеріальною допомогою, той вирішив розібрати триметровий капітальний паркан і віддати на потреби ветеранів.

Нагадаємо, історія елітного житлового кварталу “Вишенька” почалася в 2001 році, Луцька міська рада видала приватному підприємству ВКФ “Домінанта” державний акт на право постійного користування земельною ділянкою площею 1,23 гектара на вулиці Загородній. На цьому колишньому пустирі постали 5 елітних будинків, в яких оселилися неостанні люди: власник фірми “Домінанта” Леонід Джулінський, тоді ще заступник міського голови (а нині депутат обласної ради) Святослав Кравчук, депутат Луцької міської ради Валерій Бондарук, родини підприємців Вовків та Янчуків.