Фураєва та Комісарчука передадуть із «ЛНР» в «ДНР»

Бойовики «ЛНР» збираються передати в «ДНР» двох полонених військовослужбовців колишньої 51-ї окремої механізованої бригади Сергія Фураєва та Артема Комісарчука.

Обидва перебувають у полоні ще з минулого року. Обидва ‒ у списку на обмін за форматом 13 на 13, який мав відбутися наприкінці минулого тижня. Однак, бойовики уже кілька разів зривали перемовини, ‒ пише Вісник+К.

Про те, що двох волинських військових хочуть передати під суд у «ДНР» в коментарі сепаратистському сайту «ЛуганскІнформЦентр» розповів «керівник слідчого управління Генпрокуратури «ЛНР» Леонід Ткаченко.

«Генеральна прокуратура «ДНР» 18 серпня звернулася до нас з проханням про екстрадицію двох полонених ЗСУ, які утримуються в «ЛНР». Це командир 2-го гаубичного самохідного артдивізіону 51-ї бригади майор Фураєв Сергій Володимирович, 1975 р.н., і його підлеглий, командир гармати 2-го взводу 6-ої гаубичної самохідної батареї 2-го гаубичного самохідного артдивізіону 51-ї бригади старший матрос Комісарчук Артем Володимирович, 1988 р.н.», ‒ повідав терорист-прокурор.