У волинських газетах «виплив» Башкаленко ‒ вітає зі святом. ОНОВЛЕНО

Екс-голова Волинської ОДА, регіонал Олександр Башкаленко зі сторінок газет «Віче» та Вісник+К вітає волинян зі прийдешнім святом Дня Незалежності.

Світлину з фрагментом привітання у «Віче» розмістив у себе на сторінці у Facebook депутат Луцької міської ради Павло Данильчук.

«Дорогі волиняни! Щиро вітаю вас із Днем незалежності України!» ‒ йдеться в привітанні депутата Волинської обласної ради Башкаленка. «Сусідами» по сторінці регіонала є чинні голова Волинської ОДА Володимир Гунчик та Луцький міський голова Микола Романюк.

Додамо, що 21 серпня з’явилося вітання від Башкаленка на Волинському інформаційному порталі.

публікація у «Віче»

публікація у «Віче»

публікація у «Вісник+К»

публікація у «Вісник+К»

Як відомо, Олександр Башкаленко зник із «публіки» після подій, які відбулися у лютому 2014 року. Тоді, під час Євромайдану, його знайшли в Управлінні волинської міліції під час штурму будівлі. Башкаленка публічно облили водою та прикували наручниками на сцені.

cb-img4588 cb-img4617

Нещодавно очільник волинської міліції Петро Шпига зазначив, що, на його думку, штурму правоохоронців можна було б уникнути, якби не присутність Башкаленка в приміщенні. Він переконаний, що саме тодішній голова ОДА спровокував революціонерів на погром.

Наступного разу Башкаленка побачили «на людях» ‒ у спортзалі ‒ у липні. «Сьогодні в спортзалі мене здивував своєю присутністю таваріщь Башкаленко. останній раз бачив його п’яним в дриск і прикованим наручниками до сцени в центрі Луцька..» ‒ написав у себе у Facebook тоді луцький музикант Андрій Собчук і опублікував фото з регіоналом.

original-10530918101525019579185482683881226379147770n

15 серпня Олександр Башкаленко зʼявився на похороні Ігоря Єремеєва. Він близько години простояв у черзі, аби попрощатися з політиком. «Сказати, що ми з Ігорем Мироновичем були товаришами – мабуть, мало. Я можу сказати, що ми були добрими друзями», ‒ сказав він у коментарі «Таблоїду Волині».

Башкаленко жодного разу цьогоріч не відвідав ні засідання сесії, ні комісії Волинської обласної ради.

фото Павла Березюка

фото Павла Березюка