Шахрай «розводить» бізнес під виглядом крутого податківця

Останнім часом до регіональних підрозділів внутрішньої безпеки надходять заяви та повідомлення від посадових осіб Луцької податкової інспекції про вчинення шахрайських дій невідомими особами від їх імені, а також, навпаки, від суб’єктів господарської діяльності щодо скоєння стосовно них протиправних дій.

Більшість подій розвивається за одним сценарієм, – пише Вісник і К.

Як правило, до посадових осіб суб’єктів господарської діяльності телефонує громадянин, який звертається нібито від імені посадових осіб органу ДФС. Зокрема, телефонують від імені заступника начальника Луцької ОДПІ Андрія Ткачука з проханням надати гроші за непроведення перевірки фінансової діяльності фірм. Для вирішення питань просять звертатись за телефоном: 093-826-24-43.

У Луцькій ОДПІ просять бізнесменів бути обережними та не піддаватись на провокації. У разі отримання інформації про вчинення протиправних дій під видом працівників органів фіскальної служби або нібито від їх імені, просять повідомляти про це міліцію за телефоном 102, або телефонувати до управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Волинській області за номером: (0332) 777-171.