Маневичі: попрощалися з Олексієм Ярмолюком

У селі Боровичі Маневицького району провели в останню путь учасника АТО Олексія Ярмолюка.

31 липня сапер отримав важкі поранення під Маріуполем. Лікувався у госпіталях Дніпропетровська і Києва. 18 серпня серце 27-річного волинянина не витримало, ‒ повідомляють у ВОДТРК.

Загиблий Олексій Ярмолюк після школи служив строкову у Президентському полку, у саперному взводі. Згодом, працював дільничним інспектором міліції у рідному селі. Звільнившись із органів поїхав на заробітки в Київ. Повернувшись, одружився. 4 лютого був мобілізований. Служив у 184 навчальному центрі, 14 окремій механізованій бригаді. Згодом у складі батальйону тактичної групи потрапив під Маріуполь.

«31 липня 2015 року під час виконання бойового завдання Олексій був важко поранений, підірвався на міні. Потрапив у госпіталь спочатку в Миколаїв, після цього його перевезли в Дніпропетровськ, а потім у військовий госпіталь Києва», – розповів заступник військового комісара Маневицько-Любешівського ОРВК Геннадій Борисюк.

«Особливо тяжко були поранені нижні кінцівки. Стегнова кістка лівої і правої ноги. І крім того, передпліччя правої руки. Він втратив велику кількість крові. Ускладнення було в тому, що серце тяжко працювало і нирки відмовили, але останнім часом стан був кращий і були перспективи, що він буде жити», – доповнила Боровичівський сільський голова Тамара Мандзюк.

Попрощатися з Героєм прийшли не лише жителі села, але й сусідніх населених пунктів, представники районної влади.

«Це дійсно була «золота» людина. За ці 7 років я не мала жодного конфлікту з ним. Він був завжди веселий, усміхнений, життєрадісний, добре вчився, поважав батьків і завжди на батьківських зборах я тільки дякувала батькам за виховання сина», – розповіла класний керівник Ірина Вейна.

Відспівали Олексія у місцевому храмі Пресвятої Богородиці Української Православної церкви. Поховали ‒ у рідному селі Боровичі Маневицького району. У 27-річного чоловіка залишилися дружина, батьки, два брати і сестричка.

За період військових дій у зоні АТО загинуло 14 жителів Маневицького району.

Ярмолюк