Луцьк: колишні працівники виграли суд у депо

Колишні водії маршрутних таксі №15 нині змушені у суді доводити, що вони чесно працювали і заслужили на свою заробітну плату. А все тому, що директор підприємства вирахував з їхньої зарплатні кошти за перевитрату пального.

Про це пише ВолиньPost із посиланням на Під прицілом.

Відповідний наказ було видано 6 серпня минулого року, і ,як результат, із водіїв вирахували більш ніж по півтори тисячі гривень, а в деяких випадках сума сягала мало не трьох гривень.

Після цього багато водіїв розрахувалися з роботи або ж перевелися на інші посади.

Однак люди вирішили будь-що повернути собі незаконно відібрані гроші і подали позов до суду з вимогою визнати наказ недійсним.

У лютому 2015 року Луцький міськрайонний суд задовольнив позов працівників ЛПЕ та скасував спірний наказ про стягнення з працівників підприємства матеріальної шкоди, завданої перевитратою палива.

У квітні Апеляційний суд Волинської області залишив це рішення суду в силі, а тому люди почали звертатися до адміністрації ЛПЕ з вимогою повернути незаконно вирахувані кошти. Проте підприємство не виконує рішення суду та не повертає грошей колишнім працівникам. Тож люди підготували новий позов тільки тепер уже про стягнення коштів з підприємства.

Наразі тривають судові слухання по справі.