У Луцьку мешканці протестують проти розширення фітнес-центру

Мешканці приватизованого гуртожитку на проспекті Молоді, 10 у Луцьку проти розширення фітнес-центру підприємцем Аллою Мальцевою.

Про це вони розповіли під час засідання постійної комісії міськради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту у четвер, 20 серпня.

Як зазначив голова правління ОСББ «Вікторія Луцьк-1» Петро Бойко, підприємець планує розширити фітнес-центр на прибудинкову територію, натомість мешканці активно протестують, адже не хочуть, щоб розширена будівля стояла у них під вікнами.

Він нагадав, що фітнес-центр розташований у колишньому переході між гуртожитками. Мальцевій його продали у Фонді державного майна. У будинку на Молоді, 10 проживає 750 людей, тобто, на одну людину припадає 70 сантиметрів, натомість Мальцевій виділили 10 соток для розширення, ‒ каже Бойко.

Як розповів головний художник міста Ярослав Матвіїв, забудовниця порушила норми розташування парковок, дитячих майданчиків тощо, адже намагалася розташувати місця для парковки свого фітнес-центру на території ОСББ «Вікторія Луцьк-1», де мала б бути прибудинкова територія.