Луцька «опозиція» хоче припинити «монополію» ЖКП в Луцьку

Депутати Луцької міської ради із групи «Новий Луцьк» хочуть прийняття Програми демонополізації та розвитку конкуренції на ринку комунальних послуг в місті, яка змусить «жеки» конкурувати за право надавати послуги в різних будинках.

Про це вони розповіли під час брифінгу в четвер, 20 серпня.

Як повідомив Ігор Поліщук, з будинку на 3 під’їзди та 4 поверхи ЖКП збирає в рік до 50 тисяч гривень, натомість за ці гроші в деяких будинках на його окрузі не роблять жодних ремонтів. Тому депутати пропонують на сесії доручити департаменту житлово-комунального господарства до 20.09.2015 року розробити та подати на затвердження міської ради план заходів зі створення конкурентного середовища на ринку комунальних послуг.

Документ передбачатиме: зниження рівня монополізації та розвиток конкуренції на ринку комунальних послуг; захист інтересів підприємців та споживачів від монопольної діяльності; запобігання монопольній діяльності та обмеження її, створення структури ринкових відносин на ринку комунальних послуг шляхом оголошення та проведення відкритого конкурсу з обрання надавачів ЖКП для кожного багатоквартирного житлового будинку, що перебуває у комунальній власності.