«Геть російські банки!» – акція в Луцьку

Активісти громадських організацій «Автомайдан України», «Спілка власників зброї Волині», «Чорний тюльпан» та «Самооборона» у середу, 19 серпня, провели акцію із закликом бойкоту російських банків.

Організатори стверджують, що ідею запозичили від львівських колег, які провели подібні заходи кількома днями раніше, – йдеться в сюжеті Громадське. Волинь.

Активісти розклеювали банери із написом «Банкам окупантів не місце на волинській землі» на вікнах російських банків у Луцьку. Також вимагали їхніх керівників протягом двох тижнів припинити діяльність в обласному центрі Волині. «Основною метою є попередити російські банки, які знаходяться і працюють на території міста Луцька про те, що ми не збираємося терпіти їхню присутність у той час, коли наші хлопці гинуть на сході України. Вони безпосередньо фінансують російського окупанта. Ми так просто щодня ходимо містом, яке позиціонує себе як патріотичне, і стає соромно, що такі структури ще досі у нас працюють»,- каже організатор акції, голова ГО «Бойкот» Михайло Бабенчук.

Під час акції, активісти зайшли до трьох російських банків у Луцьку: «Сбербанку Росії», «Альфа-Банку» та «АТБ».