Айдарівці передали експонати краєзнавчому музею

Айдарівець Олег Твердохліб та капелан батальйону отець Михайло Бучак передали Волинському краєзнавчому музею військові трофеї для виставки «Неоголошена війна».

Зустріч у музеї відбулася 20 серпня.

Герої війни передали музею шеврони різних військових підрозділів так званих ЛНР і ДНР. Серед них і шеврон арабських найманців, які воювали разом з кадирівцями. Музейна колекція поповниться  також курткою російського військового, шевронами роти «Захід» «Айдару» різного періоду (яка більш ніж на половину складалася з волинян),  та прапори батальйону.

Олег Твердохліб також приніс у музей осколок, який витягли з голови Героя після вибуху у бою під Вергункою.

Військові відвідали виставку, присвячену Революції Гідності  та оглянули виставку «Неоголошена війна», яка скоро поповниться речами, які принесли в музей. Отець Михайло Буча пообіцяв принести в  музей ще й посвідчення «міліції ЛНР». Також бійці передадуть музею фотографії з передової.

«До нас приходить багато дітей, туристів, вони знають, що Волинь понесла найбільші втрати», – зазначила завідувач відділу новітньої історії Волині Валентина Машлай. Проте, на жаль, поки виставка не має великої кількості експонатів. Тому завідувач відділу закликає бійців приносити до музею трофеї та речі з війни, щоб повнити експозицію виставки.