Рожищенські активісти мітингували біля прокуратури і міліції

Рожищенські активісти прийшли до приміщення прокуратури і УМВС України у Волинській області з вимогами перевірити особу Артема Орлова.

Нагадаємо, це лучанин, який звинуватив Рожищенського міського голову В’ячеслава Поліщука у вимаганні грошей за дозвіл провести в райцентрі книжковий ярмарок. За цим фактом порушено кримінальне провадження, – повідомляє Громадське. Волинь.

Активісти стверджують, що пан Орлов так і не з’явився ярмаркувати, хоча дозволу на це ніхто не скасовував. Речі підприємця продовжували зберігатися в приміщенні міської ради. А 18 серпня заступник Рожищенського міського голови Іван Лукасевич викликав співробітників райвідділу міліції, щоб з’ясувати, що знаходиться в коробках. Там виявили пакетики зі простроченим насінням, засоби для захисту рослин, старі журнали за 2011-13 роки, російські романи.

За словами, активістів, це докази того, що підприємець від початку не мав наміру ярмаркувати, а виконував чиєсь замовлення. Вони попросили головного міліціонера і прокурора області долучити це до матеріалів справи. А також вручили йому звернення з підписами рожищан.

Нагадаємо, у кабінеті мера Рожища провели обшук. Його звинувачують в отриманні хабара 5 тисяч гривень. Натомість громада міста переконує, що міського голову підставили. Вже 17 серпня його госпіталізували через проблеми з серцем.