Романюк пояснив, чому йде в мери від БПП

 

Міський голова Микола Романюк пояснив, чому вирішив балотуватися на посаду мера від “Блоку Петра Порошенка “Солідарність”.

“Чому не самовисуванцем? Іти на вибори міського голови самому, без можливості привести свою команду в депутатський корпус – значить, приректи себе на проблеми після перемоги”, – сказав він у інтерв’ю виданню Район. Луцьк.

“Тому я буду першим номером у списку “Блоку Петра Порошенка” до міської ради. Я розумію, що, можливо, я як діючий міський голова, дещо втрачу у підтримці, але я думаю про майбутнє. А в майбутньому треба працювати не самому, а з командою однодумців”, – додав посадовець.

Також мер підтримав двотурову систему виборів міських голів.

“Це загалом справедливіше. Хоча, з іншого боку, чому такої можливості позбавлені міста, де населення менше 90 тисяч?…  Хоча в Україні через це ніхто не проходив. Тому важко прогнозувати. Окрім того, я не згідний з тим, що виборця на місцевих виборах позбавили можливості голосувати за кандидатів у депутати, які є самовисуванцями. Адже очевидно,  що немала частина українців не є прихильниками жодної політичної партії. А їх змушують вибирати між партіями”, – мовив він.