Олег Корецький, працюючи в прокуратурі Луцька, вимагав хабара в бізнесмена, – ЗМІ. ОНОВЛЕНО

Олег Корецький, який нині займає посаду першого заступника прокурора Волині, працюючи в прокуратурі Луцька, вимагав у підприємця-стоматолога хабаря, – стверджують ЗМІ.

“Він викликав до себе успішного підприємця-стоматолога і зажадав, щоб уникнути проблем, які він сам йому може створити, заплатити горе-прокурору 12 тисяч євро. Для лікаря, який роками гарував, щоб поліпшити свої статки, віддати таку суму за надумані звинувачення означало погодитись із ними, допустити приниження власної гідності, знищити бездоганну репутацію, зрештою, втратити повагу до себе”, – пише Волинська правда.

“Та й таких грошей він не мав. А продавати власне майно, щоб задовольнити забаганки хлопчика в прокурорському мундирі, шанований чоловік не бажав”, – додає видання

Як стверджує Волинська правда, підприємець написав прокурору області листа з заявою на Корецького.

“Обласний прокурор викликав шантажиста до себе. Відбулася жорстка розмова, в результаті якої на стіл прокурору області лягла заява Олега Корецького із проханням звільнити його із займаної посади за власним бажанням. Хоча звільняти треба було з органів прокуратури, та ще й заводити кримінальну справу. Та не бажаючи плямувати честь мундира, яка таки є в сумлінних правоохоронців, виносити сміття з хати, а ще – керуючись християнським милосердям, прокурор області вирішив дати хлопцю останній шанс. Так з’явився наказ про переведення Олега Корецького на посаду помічника прокурора Локачинського району”, – пише видання.

У 2010 році, з приходом до влади кліки Януковича, для прокурорів-корупціонерів настали справді золоті часи. Саме тоді, у 2010 році, Корецький почав працювати в Генпрокуратурі.

У Генеральній прокуратурі молодшому раднику юстиції Олег Корецький був старшим прокурором відділу захисту фінансово-економічних інтересів держави управління захисту інтересів держави Головного управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави ГПУ.

“Як захищали фінансово-економічні інтереси держави за Генпрокурора Віктора Пшонки, усі ми добре знаємо. Тоді радше дбали про інтереси “Сім’ї” Януковича і всіх дармоїдів, які її обслуговували. Після Революції гідності телевізійники і фоторепортери і чесні журналісти продемонстрували людям розкішні маєтки, королівські кабінети і назвали суми грошей, які Пшонка награбував і вивіз із собою в Росію, куди тікав слідом за Януковичем. Жодне призначення на більш-менш відповідальну посаду у Пшонки не проходило без сплати внеску в його особисту кишеню”, – коментує це призначення видання.

А 5 березня 2012 року тодішній прокурор області Андрій Парака представив Олега Корецького як нового керівника колективу Любомльської міжрайонної прокуратури. З цієї посади Корецький пішов на підвищення в прокуратуру області.

“Донедавна він був упевнений, що про давній факт вимагання від підприємця-стоматолога неправомірної вигоди (хабара) ніхто й не згадає. Проте всі учасники тих подій нині живі-здорові й готові представити всі необхідні докази на вимогу компетентних структур у Києві, до яких вже звернулася “Волинська правда” із відповідними запитами”, – пише Волинська правда.

У прокуратурі області на прохання надати коментар щодо вказаного факту повідомили, що заяв від громадянина, в якого нібито вимагав хабара Корецький, не надходило. Також додали, що в разі появи таких фактів потрібно надсилати звернення до Генеральної прокуратури.