На захист мера Рожища зібрали 450 підписів

Активісти, які ведуть кампанію по захисту міського голови Рожища В’ячеслава Поліщука прозвітували про зібрання 450 підписів. Збір триває.

Про це йдеться у повідомленні в групі місцевої “Самооборони” в Facebook.

18 серпня активісти зустрілися з начальником міліції у Волинський області Петром Шпигою та заступником прокурора області. Під час цих зустрічей передали звернення громадян Рожища, яке за дві години зібрало 450 підписів мешканців міста, з проханням підтримати і допомогти відновити репутацію міського голови, – йдеться у повідомленні.

Також активісти просять перевірити дії Артема Орлова. За їхніми словами, він є звичайним шахраєм, оскільки, обіцяної ним, книжкової ярмарки рожищани так і не побачили, а в коробках, які він звіз завчасу у міську раду – звичайнісінький мотлох.

“Крім того, в ході своїх попередніх візитів до В.Поліщука, цей чоловік постійно спонукав мера до взяття хабаря, а отримавши різку відсіч, самовільно перевів гроші,як благодійну допомогу, на рахунок міської ради. По тому написав заяву до правоохоронних органів про те, що рожищенський міський голова вимагав у нього хабар!!! Окрім цього, всі дії Орлова та ситуація вцілому, вказують на те, діяв Орлов не з власної ініціативи, а на замовлення!!!” – пишуть активісти.

“І ще один малесенький нюанс… Яка вірогідність зустріти на вулиці м.Луцька народного депутата?… А ми зустріли!!! Народного депутата України Ігоря Лапіна і звичайно, ввели його в курс справи! Ця зустріч дала надію, що в світі таки існує вища справедливість!!! P.S. Збір підписів на підтримку В`ячеслава Поліщука триває”, – додають вони.

Нагадаємо, у кабінеті мера Рожища провели обшук. Його звинувачують в отриманні хабара 5 тисяч гривень. Натомість громада міста переконує, що міського голову підставили. 17 серпня його госпіталізували через проблеми з серцем.

 

11903883_1637864436458718_1434528995901271440_n