Доньці екс-прокурора Київщини подарували розкішну квартиру

Донька екс-прокурора Київщини Віктора Безкоровайного отримала квартиру в елітному житловому комплексі “Новопечерські Липки” у Києві.

Про це повідомляє “Наші гроші” із посиланням на дані реєстру прав власності на нерухоме майно. Квартира Василини Безкоровайної має площу 112 квадратних метрів. Розцінки забудовника “Будспецсервіс” на оселі площею понад 110 квадратних метрів стартують від за 5,86 мільйонів гривень.

Квартиру на Безкоровайну оформили за угодою дарування у січні цього року. Тоді батько молодої дівчини ще працював на посаді прокурора Київської області. Звільнили Безкоровайного в кінці березня 2015 в рамках люстрації. Приводом стало те, що у 2011-2012 роках Безкоровайний працював заступником прокурора Києва.

Екс-прокурор не опублікував свою декларацію про доходи за минулий рік, що є порушенням закону про засади запобігання і протидії корупції. Безкоровайний також є співзасновником обслуговуючого кооперативу “Ясні зорі”, зареєстрованого в Ірпіні. Вартість котеджа в ньому складає 495 тисяч доларів.

Старший син Безкоровайного – Богдан – є прокурором Печерського району столиці. Згідно із його декларацією про доходи, він отримав 78 тисяч гривень зарплати. Його дружина офіційно не мала жодних доходів. У Богдана Безкоровайного є квартира площею 110 квадратних метрів, а у його дружини – на 32 квадратних метрів. Прокурор їздить на Infiniti M37x 2011 року, а на дружину записана Toyota RAV4 2008 року – вживаний автомобіль аналогічної моделі продають за 410 тисяч гривень.

384889882

Безкоровайна мешкатиме у шикарній квартирі