Дочка екс-нардепа Мартинюка зводить під Києвом маєток

Дочка колишнього народного депутата Адама Мартинюка Наталія будується в селищі Козин під Києвом.

Про це йдеться в публікації проекту «Слідство.Інфо».

Наталія Адамівна Мартинюк значиться власницею 535 м2 нерухомості на вулиці Пайовій у Козині. Будинок оформлювали наприкінці 2013-го і, судячи з інформації з Реєстру, купували.

 

Нині тут ведуться будівельні роботи

Бонусом для Наталії Мартинюк після завершення облаштування стане персональний вихід до озера. За доброю козинською традицією, для простих смертних прохід до води закритий.

Вулиця Пайова і ділянки навколо неї – це так званий «перспективний» район елітного Козина. Більшість споруд тут будуються або ж вже на фінальній стадії зведення. На відміну від старішої частини селища, де ще можна знайти прості хатинки корінних мешканців, тут усю нерухомість можна автоматично зарахувати до розряду елітної.

Єдине знайдене нами оголошення про продаж тутешньої землі пропонує придбати сотку за 7 500 тисяч доларів. За нинішнім курсом це – приблизно 170 тисяч гривень.

Дочка Мартинюка уникає публічності. Єдина згадка про неї в мережі стосується страшної аварії, яка сталася ще у 2004 році біля тренувальної бази у Конча-Заспі. Тоді BMW з автопарку Верховної Ради і з Наталією Мартинюк на борту зіштовхнувся з автомобілем гімнаста Олександра Береша. Спортсмен загинув.

До слова, тут ми теж знайшли цікавого сусіда. Будинок за якусь сотню метрів від нерухомості Мартинюк у березні цього року було оформлено на Ларису Вікторівну Могильову. На неї ж зареєстровано декілька земельних ділянок поруч.

Таке ж ім’я – у дружини колишнього голови Ради Міністрів Криму Анатолія Могильова. Того, що займався кримськими справами аж до самої анексії, а згодом тихо зник з інформаційного простору, інколи виринаючи із заявами про непричетність до захоплення півострова і про своє перебування на материковій Україні.

Загальна площа нерухомості Могильової – 524,5 квадратні метри. Будинок не пустує – поруч ми побачили чорний «Лексус» і охоронця, що наглядав і за ділянкою, і за авто.

Звісно, навіть повне співпадіння ПІБ не гарантує того, що ми говоримо саме про дружину Анатолія Могильова. Але вагомим доказом може стати той факт, що відкрита адресно-телефонна база даних показує – Лариса Вікторівна Могильова в Україні тільки одна (з двома останніми відомими базі адресами прописки)