У Рожищі збиратимуть підписи на підтримку міського голови

Підписи під зверненням до правоохоронців щодо неправомірного, на думку громади, звинувачення міського голови Вʼячеслава Поліщука в хабарництві збиратимуть у Рожищі.

Про це йдеться в дописі «Самооборони Рожища» у Facebook.

«Свавілля «сильних» світу цього перейшло будь-які межі у ситуації, що склалась навколо мера міста В’ячеслава Поліщука, якого намагаються звинуватити у хабарництві ті, хто намагається будь-якими методами втриматись біля владного корита задля власного збагачення. Не хочеш діяти за напрацьованими схемами ‒ не будеш працювати взагалі. Це принцип, за яким намагаються викинути за борт тих, хто прагне змін на краще, вносить дисонанс у налагоджену систему збагачення за рахунок інших», ‒ пишуть активісти.

Тож, «всіх, хто бажає підтримати і відстояти чесне ім’я міського голови» запрошують сьогодні підписатися під зверненням до прокуратури та обласного управління МВС. Охочих просять приходити за адресою: вул. Драгоманова, 2, приміщення ГФ «Народна самооборона».

Нагадаємо, у кабінеті мера Рожища провели обшук. Його звинувачують в отриманні хабара 5 тисяч гривень. Натомість громада міста переконує, що міського голову підставили. За останньою інформацією, Поліщук перебуває в лікарні.