Луцьк: замість засмічених хащів хочуть створити «Спільнопарк»

Захаращений та засмічений парк, що перетворився на хащі, активісти пропонують лучанам власними зусиллями перетворити на «Спільнопарк».

Про це повідомляє IA ZIK з посиланням на відкритий комунікаційний центр «Пластилін».

Територію між вулицями Гордіюк, Карбишева, Гущанською та Конякіна можна назвати зеленою перлиною Луцька. На площі понад 14 га росте безліч висаджених людьми дерев і кущів, які вже перетворилися на чудовий ліс. Тут багато видів птахів, тварин і комах. На жаль, через відсутність відповідного статусу, цей зелений куточок перетворюється на смітник і непрохідні хащі. Тут не розвинена інфраструктура, не світять ліхтарі, майже немає асфальтованих чи брукованих доріжок і лавочок. Тим не менше, сюди приходять відпочивати та займатися спортом жителі сусідніх будинків.

Активісти переконані, що, об’єднавши зусилля, громада може перетворити закинуту ділянку на «Спільнопарк» – місце, де усі охочі знайдуть собі місце та заняття по душі.

Згідно з задумом ініціативної групи, «Спільнопарк» творитиметься лучанами для лучан, тому саме їм належить вирішальне слово в опрацюванні концепції нового скверу.

Усіх небайдужих запрошують написати про свої очікування, ідеї, потреби та пропозиції на адресу lutskplastylin@gmail.com, або розповісти за телефоном (099) 518 88 27 (Михайло), (050) 671 05 05 (Алла), адреса: м. Луцьк, вул. Винниченка, 67а.