Лучани б’ють на сполох: майже розвалюється будинок

Багатоквартирний житловий будинок в Луцьку у тріщинах, а в ЖКП говорять про ремонт покрівлі. Проблеми зі старою будівлею на вулиці Корольова виникли ще 6 років тому, містяни просять допомоги.

Про це йшлося під час прийому громадян у заступника Луцького міського голови Лариси Соколовської сьогодні, 18 серпня, в Центрі надання адміністративних послуг у Луцьку, – повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини.

Мешканка обласного центру пані Гнатюк прийшла до чиновниці, аби та зарадила проблемі, адже не може знайти порозуміння серед комунальників.

«У нас старий будинок і серйозні проблеми з ним почалися у 2009-му році. Тоді ми писали скаргу на ім’я Миколи Романюка. Втім, сьогодні ситуація така, що наш будинок знаходиться в аварійному стані: майже на кожній стіні в квартирах тріщини. Ми зверталися із офіційним запитом в ЖКП й отримали відповідь у червні, що вони провели обстеження й покрівля потребує ремонту. Це добре, що покрівлю будуть ремонтувати, але що ж зі стінами?», – запитала пані Гнатюк.

З цього приводу заступниця градоначальника інформувала, що дійсно, після Дня Незалежності жеківці запланували ремонт покрівлі, а тріщини хочуть замазати штукатуркою. Втім, аби заспокоїти скаржницю, запевнила, що наступного тижня вона приїде на місце із фахівцями, щоб довивчити питання й розібратися чи тріщини несуть небезпеку цілісності будівлі.