«Дорогі депутати»: прощання з Єремеєвим і бурштин

Автори «Дорогі депутати. Волинь» підготували для перегляду одинадцятий випуск програми.

Про це повідомляє Громадське. Волинь.

У програмі йдеться:

В рубриці «На слуху»: як Волинь прощалась з Ігорем Єремеєвим?

Сумна звістка надійшла із Швейцарської клініки, де після падіння з коня лікувався народний депутат України Ігор Єремеєв. 12 серпня на 48-му році життя його серце зупинилося. Про те, як Волинь прощалася з впливовим політиком і успішним бізнесменом, тричі депутатом Верховної ради України Ігорем Єремеєвим – у наступному сюжеті.

У рубриці «Про актуальне»: «бурштиновий рейд» Рівненщеною за участю заступника міністра екології та природних ресурсів України Світлани Коломієць, нардепа Ігоря Лапіна, громадських активістів та ЗМІ;

Незаконний видобуток бурштину у Житомирській, Рівненській та Волинській областях – це проблема, яка загрожує природі українського Полісся, а також породжує масову корупцію на різних рівнях влади. У Верховній раді кажуть, що врегулювати це питання можна завдяки прийняттю якісного профільного закону, а для цього потрібно вивчити цю проблему та почути позицію місцевого населення. Саме з такою метою на Рівненщину приїхала делегація на чолі з заступником міністра екології та природних ресурсів Світланою Коломієць.

В рубриці «У центрі уваги»: як оцінює роботу волинських нардепів політолог Михайло Наход

Народні обранці VII скликання уже більше півроку працюють в парламенті і можна робити певні висновки про їх діяльність. Як оцінює роботу чинних волинських нардепів голова «Центру Політичного Аналізу і Виборчого Консалтингу» Михайло Наход дивіться у наступному сюжеті.