Волинські волонтери розповіли, як збирали дітей Героїв до школи

У рамках проекту «Зберемо діток Героїв до школи разом» ковельським волонтерам завдяки допомозі небайдужих волинян та благодійників з-за кордону вдалося зібрати дітей військових до школи.

Про це йдеться у спільноті «Ковельський центр допомоги 51 ОМБР» у Facebook.

Координатор проекту «Зберемо діток Героїв до школи разом» Наталія Боярина розповіла про те, хто допоміг школярам з сімей військовослужбовців отримати канцелярію та інше шкільне приладдя.

«Небайдужі Золоті Серця допомогли нам втілити в життя нашу ідею, Польські друзі з Щецина подарували 43 повних шкільних рюкзачки волинським діткам, передали координатору Людмилі Савіній ще 20 рюкзаків! (Які вже роздані) зошити, пенали, олівці, фломастери, фарби, кольоровий папір. Nataliya S Dunn привезла з Німеччини подарунки для наших маленьких друзів, а саме: олівці, ручки, зошити. Брат полоненого Героя Кузьміних теж передав нам рюкзаки, пенали, канцтовари.
Небайдужий володимирчанин підприємець Roman Levchuk, подарував нам 100 пеналів», – прозвітувала волонтерка.

За її словами, велику частину допомоги вже передали дітям Героїв.

Активістка подякувала усім небайдужим, хто долучився до допомоги школярам, а також зауважила, що збір шкільного приладдя триває, адже сімей, які потребують канцелярії багато.

Приносите канцтовари слід у Ковельський центр допомоги, що у Ковелі, на вулиці Грушевського, 12. Також можна перераховувати кошти на Волонтерську картку (Приватбанк) Анни Коршунової 5168 7556 1462 9919.