Волинські волонтери готові допомогти обмінам полоненими

У своїй нелегкій роботі волонтери місії «Чорний тюльпан» готові розширити свою діяльність та долучитися в процес обміну полоненими. Їдучи на окуповану територію, аби повертати полеглих героїв додому, доводиться встановлювати та налагоджувати контакти з окупантами, тому, розповідають волонтери, з них може бути чимала користь.

Про це пише інформаційне агентство Волинські Новини.

Один із волонтерів організації Микола Собуцький розповідає, що під час поїздок траплялося різне, навіть співпрацювати з окупантами.

«Ми працюємо на території «ДНР» із ополченцями, з комісією «Зі справ військовополонених, заручників та зниклих безвісти при Міністерстві оборони». Там є така Лілія Радіонова, з якою ми добре спілкуємося. Я їй направив наші списки зниклих безвісти бійців. Вони готові йти на діалог. Так, раніше ми встановили, що у них – двоє волинян», – розповідає Микола. Йдеться про двох наших співвітчизників, воїнів 51-ої бригади Сергія Фураєва та Артема Комісарчука, які уже понад 300 днів знаходяться у полоні.

«Мене обіцяли включити у комісію при СБУ в Києві по обміну полонених, бо я маю контакти з ополченцями. Окупанти кажуть, що готової міняти, але лише на тих, кого називають поіменно. Втім, вже минуло три місяці, і – жодного результату», – додає Собуцький.

Нагадаємо, що місія «Чорний тюльпан» відновила свою роботу.