Волонтери збирають подарунки для дівчини-бійця Майї Москвич

Активісти волонтерського руху «Меценати для солдата» пропонують охочим передавати дівчині-бійцю Майї Москвич допомогу та подарунки.

Про це йдеться у спільноті «Меценати для солдата» у Facebook.

Волинські волонтери збирають подарунки для військової добровольчого батальйону «Гарпун» та громадської діячки Майї Москвич.

«Майя Москвич – це одна з небагатьох безстрашних волинських дівчат, котра пішла добровольцем на Схід! Для нас – це відповідальна місія і ми прикладемо максимум зусиль, аби зігріти її серце, і за допомогою наших меценатів по-людськи віддячити та наповнити її душу позитивними емоціями та враженнями!» – пише активіст Руслан Теліпський.

Така ініціатива відбувається в рамках акції «Волинські Амазонки».

За словами Теліпського, волонтери хочуть подякувати за героїчний вчинок передусім усім дівчатам, які воюють на Сході, ризикуючи своїм життям.

«Особиста боротьба Майї почалась ще задовго до Майдану, коли почала відстоювати справедливість в судах задля подолання корупції в навчальному закладі. Під час Революції Гідності була переслідуваною, перебувала під домашнім арештом, а її перевернутий портрет Януковича – став символом боротьби по всій Україні та перемоги над режимом. І зараз, в час гібридної війни з кремлівськими посіпаками, вона вже більше року серед воїнів на передовій, які захищають нашу державу від збройного агресора на сході», – йдеться у дописі.

Охочим долучитись до акції та особисто передати волинській амазонці подарунки чи надати послуги, або запросити її відвідати свої заклади, слід телефонувати за номером: +38 050 973 44 84.