Медики 14-ї бригади врятували місцевого мешканця на Донеччині

Військові з медичної роти 14-ї бригади врятували життя трактористу, який підірвався на міні.

Після потужного вибуху, який пролунав біля села Талаківка, Донецької області, мешканці населеного пункту виявили перевернутий трактор, який знаходився посеред поля, замінованого бойовиками, ‒ пише Буг.

Люди викликали міліцію та швидку допомогу, але цивільні служби не наважувались вийти на мінне поле, щоб обслідувати місце трагедії. Чекати на саперів не було часу, бо тракторист потребував негайної допомоги, – повідомив прес-секретар 14-ї механізованої бригади

Поруч знаходились позиції військової частини В 0259. Старший лейтенант медичної роти Віталій Руснак та сержант Руслан Варава відразу погодилися допомогти. Ризикуючи життям, вони проїхали через мінне поле до місця вибуху, надали потерпілому медичну допомогу, вивезли у безпечну зону та передали цивільним медикам.

«У тракториста нога та голова були посічені осколками, були множинні опіки. Якщо б ми запізнились з допомогою, людина загинула б», – розповів старший лейтенант Віталій Руснак.

«Окрім імовірності напоротись на міну, військові медики наражались на небезпеку потрапити під ворожий вогонь. Позиції російсько-терористичних військ знаходяться на відстані близько кілометра від місця подій, де простір вільно прострілюється з стрілецької зброї. Зараз тракторист знаходиться у одній з лікарень Маріуполя. Загрози життю потерпілого немає», ‒ йдеться в повідомленні.