Ковель: нічні перегони з перешкодами закінчилися штрафом

У Ковелі надранок пʼяний приватний підприємець влаштував перегони з перешкодами для іншого авто.

Керуючи позашляховиком «Ленд Ровер», він неодноразово обганяв чужий автомобіль, а потім різко гальмував до повної зупинки свого транспортного засобу, тим самим створюючи аварійну ситуацію, ‒ пише Kowel.com.ua.

Він наражав на небезпеку інших учасників дорожнього руху, які були змушені різко зменшувати швидкість та змінювати напрямок руху. Небезпечні ралі припинили співробітники ДАІ.

Під час розгляду справи в Ковельському міськрайонному суді молодик винним себе визнав, але пояснив, що до вчинення адміністративних правопорушень його спонукала протиправна поведінка водія «Део», який без відповідної правової підстави займався перевезенням пасажирів. Мовляв, на його зауваження з приводу незаконної діяльності, той «відреагував неадекватно, переїхав йому ногу».

Таксист із «Део» підтвердив, що водій «Ленд Ровер» кілька разів «підрізав» його автомобіль на вулицях міста Ковеля, а саме обганяв, перекривав рух його автомобілю та різко гальмував, чим створював аварійну ситуацію. Підтвердженням тому був запис відеореєстратора, покази двох свідків. Медики підтвердили, що дорожній хуліган перебував у стані алкогольного спʼяніння.

Суд врахував те, що порушник вперше притягається до адміністративної відповідальності та має на утриманні одну малолітню дитину, а тому оштрафував на 4250 гривень.