Гунчик: Досить спекулювати на воїнах АТО

Губернатор Влинської області Володимир Гунчик розповів, що деякі сільські ради перевиконують бюджет на десятки тисяч гривень, проте не можуть знайти коштів на проекти, пов’язані з допомогою бійцям, які воювали на Сході України.

Про це він повідомив під час оперативної наради 17 серпня.

Гунчик вважає, що дії щодо надання допомоги бійцям в області надто не скоординовані. Зокрема, він навів конкретний приклад.

«До мене надійшло звернення від Машівської сільської ради», ‒ сказав губернатор. У зверненні просили профінансувати 20 тисяч гривень для виконання проекту на побудову житла учасникам війни на Сході України. У зверненні також йшлося, що в бюджеті сільської ради «знайшли» на це лише 10 тисяч гривень. Проте коли губернатор переглянув плановий бюджет сільської ради, то побачив, що його перевиконали на понад 60 тисяч гривень. Але ці кошти одразу ж перекроїли , збільшивши передбачені видатки на зарплату з 70 400 грн до 150 700 грн, тобто вдвічі. Всі дії на сьогодні мотивують допомогою учасникам АТО

«То про яку допомогу просить Машівська сільська рада? Про яких воїнів АТО?» ‒ спитав Гунчик. Тому губернатор закликав «не прикриватися воїнами АТО». Гунчик повідомив , що для того, щоб запобігти у майбутньому подібним випадкам, перевірятимуть, як використовуються кошти, отримані за рахунок перевиконання бюджету.