Нардеп Геращенко пояснила причини зриву обміну полонених

Обмін 12-ти полонених українських військових зірвався через бойовиків та вітчизняних журналістів.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала народна депутатка Ірина Геращенко.

«Вчора мало відбутися звільнення наших військових. 12 хлопців. Дуже важкі переговори, важка робота, яку в першу чергу проводить СБУ і МО. Ця робота потребує тиші. Заради життя наших хлопців. Тому ми даємо інформацію ЗМІ тоді, коли вже точно знаємо – все, вдалося, хлопці будуть на волі.
Вчора звльнення зірвалося. Це стало зрозуміло зранку, коли до місця звільнення приїхали не лище причетні до цього силовики і інші залучені до процесу, але і любителі телекамер і тд… Так, звільнення зірвалось через підлість бойовиків. Але, на жаль, і через непомірну активність деяких інших людей- чи то через нерозуміння ситуаціі, чи то через надмірне бажання попіаритися на такій важкій темі. Подивилася сюжет на одному з телеканалів: і шокована… Ні, навіть не журналістами, які в прямому ефірі називають людей- нехай навіть злочинців, звільнення яких домагалися бойовики – обмінним фондом. Це ж люди, це не тварини, шановні журналісти, не весь робочий сленг варто видавати в ефір! але ще більше шокована деякими учасниками цього сюжету, які в ефірі говорили по телефону з сепаратистами, заради піару розкриваючи деталі і видаючи на публіку нюанси переговорів. Ви хоч розумієте, що ви робите? І на який ризик наражаєте тих наших хлопців, які залишаються в полоні?» – пише Геращенко.

Окрім того, за словами обранниці, є організації, які збираються піаритися на темі звільнення полонених на місцевих виборах.

«Головну роботу тут робить СБУ і МО, інші причетні до звільнень, і волонтери, звичайно, але ті, хто думає не про себе, «красівого», а про хлопців… тепер робота по звільненню 12 героів, які вчора мали б вже бути вдома, і ще 160 інших наших українців, має починатися спочатку. Я дуже засмучена і зла», – обурюється вона.