Ізраїльтяни передали фарби для арт-терапії волинським бійцям

Активісти з Ізраїлю передали волинським волонтерам матеріали для психологічної реабілітації бійців проекту «Зігрій душу».

Про це нас своїй сторінці у Facebook написала волонтерка Наталія Соколова.

«Друзі з Israeli Friends of Ukraine! Мої дорогі Anna Zharova та Vyacheslav Feldman! Звітую, що творчі матеріали для Психологічна реабілітація бійців АТО Проект «Зігрій душу» ми нарешті отримали! ЩИРО ДЯКУЮ ВАМ ЗА ПІДТРИМКУ!! Чекаємо від наших бійців нових творчих шедеврів! Найкраща робота полетить в подарунок до Ізраїлю», – йдеться у дописі.

Так, у рамках проекту «Естафета добра» активісти «Ковельського центру допомоги військовим» отримали завдяки ізраїльським партнерам якісні фарби, пензлі та холсти для арт-терапії військовослужбовців.

Організація «Israeli Friends of Ukraine» оплатила та передала волинянам художніх матеріалів на суму 300 доларів для реабілітації бійців «Зігрій душу». Цього разу реабілітація відбувається у санаторії «Червона Калина», що у Рівненській області, з 16 по 22 серпня.

«Дуже приємно відчувати, що на іншому кінці світу в далекому Ізраїлі є ЛЮДИ, які переживають і піклуються про наших хлопців», – пише Соколова.

Арт-терапію проводить волинська художниця Тетяна Мялковска.