Лучани «стукатимуть до небес» на стадіоні

У Луцьку покажуть фільм “Достукатись до небес” під відкритим небом.

Про це повідомляють організатори.

Сьогодні, 15 серпня, у Луцьку відбудеться черговий кінопоказ під відкритим небом від проекту «Lutsk night cinema». Глядачам покажуть кінострічку режисера Томаса Яна “Достукатись до небес”.

Організатори заходу громадська організація “Молодіжна платформа Волині” влаштували голосування на своїй сторінці у Вконтакте. Саме фільм “Достукатись до небес” набрав найбільше голосів з-поміж 10-ти інших.

“На присутніх чекає не просто перегляд кінострічки, але й різноманітні сертифікати від спонсорів заходу. А вже зараз у спільноті кінопоказу (https://vk.com/heavensdoor_lutsk) проводиться конкурс, де за репост запису можна отримати сертифікат від мережі Best Burger на суму 100 грн., а також сертифікат від кав’ярні Best Coffee на суму 100 грн. (буде оголошено 2 переможці, кожен отримає один сертифікат). Крім того, кіномани зможуть поласувати морозивом”, – йдеться у повідомленні.

Вестиме кіноперегляд Георгій Потапчук, відомий також, як MC Salvador. Також організатори наголошують, що приносити та вживати алкоголь на територію стадіону заборонено.

Захід розпочнеться о 22:00 на стадіоні СНУ імені Лесі Українки, що на вулиці Ярощука, 30. Вхід вільний.

11882853_669589313141767_1082633013_o