У Луцьку грали в шашки «військовими» кришечками

Громадські активісти Луцька організували в центрі міста гру у шашки. Замість звичайних шашок гравці використовували кришечки від пластикових пляшок, які згодом віддадуть на переробку для протезів пораненим бійцям.

Про це повідомили організатори заходу.

Учора, 13 серпня, у Луцьку на території скверу «Імені Костя Шишка» лучани долучилися до глобальної ініціативи «Аction/2015» – вуличної акції під гаслом «Шашки вперед, кришки назад!».

Усі охочі могли зіграти в шашки за загальновідомими правилами, однак, шашки були непрості. Гравці грали пластиковими кришечками, які згодом використають для виготовлення протезів для військовослужбовців.

Відтак, організатори акції Луцький осередок громадської організації «Let’s do it, Ukraine» за підтримки спілки громадських організацій «Молодіжна платформа» та комітету по фізичній культурі та спорту намагались привернути увагу лучан до екологічних проблем та популяризувати всеукраїнську акцію збору пластикових кришечок на протези.

«Наша вулична гра – це суто луцька ініціатива. Ми вирішили таким чином – грою, в якій шашки уособлюють добро, а кришки – зло, привернути увагу лучан до того, що кришки потрібно здавати з екологічної точки зору, а ще, не витрачаючи на це ніяких коштів, так можна реально допомогти українським воїнам», – розповіла організаторка Софія Маслічук.

За словами громадских активістів, у Луцьку пункти для здачі кришок знаходяться у Молодіжному центрі, бібліотеках, супермаркетах та інших закладах. Акція збору кришечок – безстрокова.