Гузь назвав імена кандидатів у мери від «Народного фронту»

У Луцьку голова обласного осередку «Народного фронту» Ігор Гузь презентував кандидатів у мери від партії на наступних місцевих виборах.

Презентація відбулася у п’ятницю, 14 серпня.

Кандидатом на посаду мера Луцька висувають екс-заступника міського голови Богдана Шиби Владислава Стемковського (2006-2010). Нагадаємо, він досі працює заступником міського голови Тернополя Сергія Надала. Раніше Стемковський став координатором ініціативи «Інститут розвитку міста» в Луцьку.

Сам він розповів, що має 10 років управлінського досвіду, зокрема «унікальний» ‒ сіті-менеджера. Також він нагадав, що кілька ініціатив, які він запровадив, діють в Луцьку і досі, зокрема європейські клуби при навчальних закладах.

Також Стемковський покритикував нинішнього очільника Луцька Миколу Романюка, нагадавши, що він належить до «комсомольської номенклатури». Зокрема, за його словами, йому було «боляче за Луцьк», коли на початку Євромайдану в місті одного дня вивісили прапор ЄС, а наступного дня «тихцем зняли». Ще Стемковський нагадав, що Романюк балотувався від партії «Сильна Україна», що співпрацювала із Партією регіонів.

Тому він стверджує, що нинішні керманичі Луцька не використовують весь потенціал міста, натомість його команда впорається з цим краще. Ще він зазначив, що є аполітичною людиною, адже вже 10 років працює заступником міського голови та балотується кудись вперше.

Біографія Стемковського

Кандидатом на посаду мера Нововолинська став Богдан Бадзюнь – депутат міськради та власник підприємства «Бош сервіс «Формула». Під час парламентських виборів Бадзюнь був довіреною особою Ігоря Гузя, а нині є його помічником та очолює «Народний Фронт» у Нововолинську.

Бадзюнь розповів, що його команда пройшла Майдан, до неї входять патріоти, які планують усунути від влади команду Віктора Сапожнікова, який при владі понад 20 років.

Біографія Бадзюня

На посаду голови облради від «Народного Фронту» претендує екс-голова Горохівської РДА Сергій Годлевський. Нині він ‒ помічник Гузя та відомий тим, що був мобілізований і досі служить на Сході, але зараз у відпустці. Гузь каже, що Годлевський має 5 вищих освіт. Сам Годлевський відзначив, що із середини вересня повертається у зону АТО, тому не буде нікого агітувати за себе, хоча буде балотуватися по «рідному» Горохівському району, де, мовляв, і так його знають.

Біографія Годлевського

На крісло мера Ковеля від НФ претендуватиме нинішній голова Ковельської районної ради Ігор Верчук. Верчука Гузь представив як спортсмена та людину, що виховала десятки спортсменів у Ковелі.

Верчук зазначив, що планує активно зайнятися розширенням Ковеля. Щоб зробити його містом-стотисячником.

Біографія Верчука

Також Гузь відзначив, що нині тривають переговори про балотування на посаду мера Володимира-Волинського бізнесмена, який нині проживає у Києві, однак прізвище його не назвав. Як повідомляють джерела Волинського Агентства Розслідувань, ним може бути Олег Мандзюк.

Читати інтерв’ю з Олегом Мандзюком