Волинян клучить на боротьбу з масштабними пожежами

Бійці громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону “БУГ” закликають інших громадські організації та небайдужих волинян допомогти гасити пожежі, які масово палають на Волині.

З таким проханням до волинян звертається керівник громадського формування «БУГ» Олександр Калюжний.

Калюжний розповідає, що зараз усі мають спрямувати зусилля на те, щоб вогонь далі не поширювався.

«В ДСНС не вистачає людей та автомобілів. Якщо у районі є, скажімо, дві пожежні машини, то пожеж зараз в рази більше, тож вони не встигають виїжджати»,- зазначає активіст.

До слова, семеро бійців «БУГу» зараз разом з пожежниками борються з вогнем у Маневицькому районі. Дехтоі з них лише позавчора повернулися на Волинь, а декілька активістів з дня на день їдуть на Схід.

ДИВИТИСЯ ФОТО: ФОТО МАСШТАБНИХ ПОЖЕЖ НА ВОЛИНІ

«Ми ще раніше залишили свої контакти у різних служб, зокрема й у пожежників, на випадок, якщо знадобиться допомога», – розповідає Калюжний. Тож пожежники та ДСНСники звернулися за допомогою,  і від учора бійці разом з ними намагаються загасити полум’я.

«Дуже не вистачає робочих рук та води, бо через спеку висохли резервуари», – додає Калюжний. Тому усіх просять проявити активність та допомогти пожежникам і ДСНС, щоб якнайшвидше впоратися з надзвичайною ситуацією та не допустити загорання на нових площах.