Всі чекали, що він вибереться, – Мочанов про смерть нардепа Єремеєва

Відомий український бард, автогонщик та волонтер Алекс Мочанов висловив свою думку щодо смерть нардепа Ігоря Єремеєва.

Роздуми він опублікував у Facebook.

“..Ігор Єремеєв не вижив. Не видряпався. Так і не вийшов з коми. Ховати будуть вдома. Співчуття родині і близьким. Не хочеться думати, що хтось радий цій смерті. Не хочеться вірити, що хтось у принципі може бути радий чиєїсь смерті. І залишатися при цьому людиною. Хтось навіть – віруючою”, – продовжив Мочанов.

“Ми ніколи не дружили і мало, рідко спілкувалися особисто. Нас не пов’язує ні політика, ні фінанси, ні спільні інтереси. Пару разів, роки тому тому, потрапляли в загальні компанії і розмовляли ні про що. Про гонки. Я – на машинках. Ігор – на одній кінській силі. У минулому році, коли в мережі і пресі піднялася паніка з приводу палива – я подзвонив і уточнив обстановку. Те ж саме паралельно зробив Вася Вірастюк. І ми швидко загасили інфопаніку”, – пише він.

“Не хочу обговорювати ніякі обставини життя Єремеєва. Він робив те, що вважав за потрібне і що було потрібне його бізнесу. Так роблять всі бізнесмени. Не всі потім частину віддають на благодійність. Нехай малу, але частину. Але віддають. Хоча б так, за мірками нашої країни поки що. Я досі на дух не переношу Литвина, з яким вони начебто десь займалися політикою в спарці, і абсолютно не розумію, шо воно такоє закарпатське Ланьо з ФФУ, з яким господар WOG будував якісь політичні відносини”, – каже Мочанов.

“Я знаю, як до Ігоря ставилися співробітники мережі. По різному, але без негативу. І для них загибель Єремеєва – неординарна подія. Всі чекали, що шеф викарабкається, вийде з коми. Не видряпався. Не вийшов. Шкода”, – поділився емоціями він.

Нагадаємо, Ігор Єремеєв помер 12 серпня. Раніше він три тижні перебував у комі після нещасного випадку під час катання на коні.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО НЕЩАСНИЙ ВИПАДОК З ЄРЕМЕЄВИМ