Рік тому «Світязь» вперше поїхав на Схід

Сьогодні виповнюється рік від першого відправлення на Схід роти патрульної служби міліції особливого призначення «Світязь» УМВС в області.

Про це на своїй сторінці написала волинянка Юлія Антонюк.

13 серпня 2014-го року патрульна рота «Свтязь» вперше вирушила на Схід. Волинянка Наталія Антонюк опублікувала думки вдови загиблого в Іловайську бійця «Світязю» Володимира Іщука. Військовий загинув 26 серпня минулого року під час артилерійського обстрілу російськими бойовиками Іловайська.

«Рівно рік тому, 13 серпня, спецпідрозділ «Світязь» вперше відправився на Схід. Семеро із 40-ка бійців більше ніколи не побачать своїх рідних. Це був останній день, коли ми бачили їх живими!!! Востаннє!!! Я досі чую слова свого чоловіка: «Не плач! Я повернусь!» Не виконав свою обіцянку, не повернувся! Потім були довгі дні з очікуванням дзвінка, одного єдиного в день, лише на кілька хвилин… А потім день, коли дзвінка не було… Останній день твого життя, 26 серпня 2014 року! І ніхто зі Світязьців так і не наважився повідомити нам, що тебе не стало! А я сиділа перед телевізором, тримаючи телефон у руках, і чекала на твій дзвінок… Я ніколи не забуду цей день, 13 серпня, день, коли останній раз могла тримати за руку, коли востаннє обнімала і цілувала тебе, а ти навіть балаклаву не знімав, десь дивився в сторону, щоб не плакати, бо ж справжні чоловіки ніколи не плачуть. Я так не хотіла відпускати тебе! Вічна пам’ять Вам, наші ГЕРОЇ!!! Ви назавжди в наших серцях!!!» – пише дружина загиблого Героя.