Мешканцям Ковельської і далі «не дає жити» автомийка

Конфлікт з автомийкою на вулиці Ковельській, 128 а продовжується – люди проти сусідства з підприємством, яке працює вже кілька років. Мешканці кажуть, що змушені терпіти постійний шум і «п’яні гуляння». Проте депутати кажуть, що є висновки інстанцій про відповідність вимогам.

Про це повідомили 13 серпня на спільному засіданні земельної та архітектурної комісій міської ради.

На засідання прийшли мешканці будинків 127, 128 та 129 на вулиці Ковельській. Люди кажуть, що мийка збудована у житловій зоні, але власник не звертає на це уваги :на мийці постійно «шумить» техніка», а в повітрі поширюється сморід від хімії, яку там використовують.

Мешканець будинку на Ковельській, 128 назвав автомийку «борделем». Люди мають претензії до антисанітарії, «пляшок, що літають, і п’янюг».

«Приїжджала санстанція, але вони заміряли все тоді, коли мийка була зачинена, і пилососи працювали на найменшій потужності», ‒ кажуть вони.

Також мешканці стверджують, що раніше мийка працювала цілодобово, вони продемонстрували комісії відеодокази, на яких чути гучний шум. «Вдома нічого не можливо робити», ‒ бідкаються люди. Мешканці додають, що сусідню ділянку виділили родині героя Небесної сотні Василя Мойсея. Проте вони не розуміють, як там взагалі можна будувати житло.

«Зараз за планом там передбачене індивідуальне будівництво», ‒ розповів начальник земельного управління Сергій Шабала. Раніше, за його словами, там були гаражі. Проте люди заперечують, кажучи, що там знаходився ізолятор ветеринарної клініки. Але посадовці запевняють, що є документи, які підтверджують відсутність шумів. «У нього документи є всі поетапно, а у неї тільки слова», ‒ зазначив Володимир Никитюк.

Нагадаємо, раніше це питання зняли з розгляду сесії міськради.