Волинська амазонка і далі воюватиме з терористами

Лучанка Майя Москвич, яка воює із терористами в лавах батальйону «Гарпун», планує і далі захищати Батьківщину, попри розформування підрозділу.

Про це повідомляє канал 24.

Про батальйон «Гарпун» мало що відомо. Їхнім завданням була розвідка та анти диверсійна діяльність. Тепер їх вивезли із зони бойових дій та планують пере форматувати.

Заступник комбата батальйону «Гарпун» Олег Гордашевський розповів: «Ми знаєм вузенькі місця, де проходять ДРГ, і як з ними боротися. На мій погляд, це треба було робити поетапно, не виводячи звідти людей»

У лавах батальйону воювала і відома волинянка – Майя Москвич. Вона стала відома на всю Україну, поглумившись над портретом Януковича під час Євромайдану. Дівчина повернула зображення вниз головою. Тоді її судили і посадили навіть під домашній арешт. На захист дівчини стали майданівці.

Сьогодні вона з автоматом в руках захищає Батьківщину. Їй – 25 років. І вона – розвідниця. Попри те, що батальйон розформують, Майя повернеться в АТО.

«Мій автомат, до речі, теж чарівний. Я дівчина, то щоб він був коротший, я купила собі телескопічний приклад», – каже Майя.

«Якщо я вже вирішила захищати Україну і пішла на цей шлях. Я багато зусиль витратила, щоб потрапити на фронт. І попри те, що наш добровольчий батальйон розформовують, ми хочемо тоді всі разом перейти в якусь іншу структуру», – додала вона.