Смерть Єремеєва була раптовою, – людина з оточення нардепа

Народний депутат, керівник депутатської групи «Воля народу» Ігор Єремеєв помер у лікарні. Перед смертю йому стало краще.

Цю інформацію Громадському підтвердили джерела в оточенні нардепа та у фракції.

«Знаю відключили від апарату – все йшло на поправку. Все раптово», – сказав Громадському співрозмовник.

Депутат перебував у комі протягом трьох тижнів. Єремеєв отримав черепно-мозкову травму впавши з коня. Після отримання травми Ігоря Єремеєва госпіталізували в Луцьку міську клінічну лікарню, однакм пізніше політика перевезли до клініки у Цюриху.За словами співрозмовника Громадського політик так і не вийшов з коми – його вирішили відключити за показниками.

Про це також повідомив член депутатської групи «Воля народу» Володимир Литвин у коментарі «Радіо Свобода».

Ігор Єремеєв – народний депутат України кількох скликань від виборчого округу № 23 Волинської обл., с листопада 2014 керівник депутатської групи «Воля народу» у Верховній Раді VIII скликання. У складі групи – 19 депутатів. Він також був співвласником паливно-промислової групи «Континіум», до якої належать, серед іншого, Херсонський нафтопереробний завод, одна з найбільших в Україні мереж автозаправних станцій WOG.

У 2015 році журнал «Фокус» оцінив його статки в 95 мільйонів доларів, а журнал Forbes – у 58 мільйонів доларів, в обох рейтингах він був на 68-му місці серед найбагатших українців.